computerbellross.com replica bell and ross fake tag heuer https://www.businesstagheuer.com/ fake tag heuer tag heuer replica fake tag heuer showtagheuer newstagheuer.com tag heuer monaco replica computertagheuer.com fake tag heuer franck mueller replicas https://www.businessfranckmuller.com/ franck muller replicas
Uncategorized

Zaburzenia erekcji można zwalczyć. Jak to zrobić?

Większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji jest między 40 a 60 rokiem życia. Problem jest na tyle wstydliwy, że część z nich decyduje się nigdy nie odwiedzić gabinetu lekarskiego. Tymczasem brak wzwodu oraz kłopoty z jego utrzymaniem można wyleczyć. Pomagają w tym zarówno rozwiązania medyczne, jak i działania podejmowane na własną rękę. Jak odzyskać dawną sprawność seksualną?

Leczenie zaburzeń erekcji

Mężczyznom obserwującym u siebie pierwsze objawy problemów z potencją poleca się odwiedzić lekarza. Postawiona przez specjalistę diagnoza pomoże precyzyjnie ustalić źródło kłopotu oraz dopasować odpowiednią terapię. Częstym sposobem walki z zaburzeniami erekcji jest podawanie leków na potencję. Lekarz przepisuje pacjentom tabletki na potencję , które działając rozkurczająco na naczynia krwionośne ułatwiają przepływ krwi w prąciu. Efektem jest silny wzwód i twardy członek gotowy do współżycia. Lek ten przyjąć należy na godzinę przed planowanym stosunkiem. Działanie Viagry wywołane jest przez stymulację seksualną – wzwód nie pojawia się samoistnie, a jedynie na skutek podniecenia. Tabletki działają przez kilka godzin od zażycia.

Co jeszcze zrobić dla lepszej sprawności seksualnej?

Zbawienny wpływ na potencje może mieć uzupełnianie diety o elementy wspierające produkcje testosteronu. Jedzenie większej ilości ryb, orzechów, czy awokado dostarczy do organizmu zdrowych tłuszczy, z kolei białka pochodzące z jaj zatroszczą się o jakość spermy. Niedobory witaminy C uzupełnić można poprzez jedzenie cytrusów, natomiast cynku przez dodawanie do wybranych posiłków szpinaku. Jednocześnie ograniczeniu powinny podlegać używki. Mniejsza ilość wypitych drinków i piwa, a także mniej wypalonych papierosów przyczynią się do większej sprawności seksualnej.

Zmiany warto wprowadzić także w zakresie podejmowanej aktywności fizycznej. Jej zbyt mała ilość przyczynia się do słabszego krążenia krwi, co w efekcie powodować może problemy z potencją. Siedzenie przed telewizorem można zrównoważyć jazdą na rowerze, czy dłuższym spacerem. Panowie powinni zadbać również o stan swojej psychiki. Warto postarać się o wyeliminowanie z życia czynników generujących nerwy, obawy i napięcie. Niskie libido to efekt stresu, długotrwałego przygnębienia, czy zmian zachodzących w życiu. W szczególnie trudnych przypadkach konieczna będzie konsultacja u psychoterapeuty.

Skąd wynikają kłopoty z potencją?

Choć uważa się, że zaburzenia erekcji są typowe dla wieku dojrzałego, także mężczyźni młodsi muszą się z nimi zmagać. Niekiedy objawy pojawiają się nagle, będąc wynikiem długotrwałego stresu, niskiej pewności siebie oraz niechęci przed wizytą w sypialni. Problemy ze wzwodem powodować może depresja, czy niskie samopoczucie. Bywa, że zaburzenia mają podłoże w przebytych chorobach. Na kłopoty z erekcją mogą skarżyć się panowie po zawale serca, udarze, czy zmagający się z miażdżycą. Impotencja jest także charakterystyczna dla mężczyzn nadużywających alkoholu, czy palących papierosy.

Może pojawić się u osób prowadzących siedzący tryb życia i spożywających dużo tłustych, wysokokalorycznych posiłków. Zaburzenia erekcji objawiają się brakiem wzwodu oraz trudnościami w jego utrzymaniu. Ich skutkiem jest niska jakość życia seksualnego. Mężczyźni nie są w stanie osiągnąć orgazmu, są sfrustrowani i czują niechęć przed zbliżeniem. Na szczęście z problemami z potencją da się wygrać. Pomaga w tym samodyscyplina oraz konsultacja lekarska. Wizyta u specjalisty bywa konieczna, by na nowo cieszyć się z satysfakcjonującego życia seksualnego nawet po 60 roku życia.

Join The Discussion